About

 
profilovka_circular_wide.jpg

O MNĚ | ABOUT ME

[CZ] Ačkoliv jsem fotoaparát poprvé držel v ruce v šesti letech, k focení jsem se vrátil až po dlouhé pauze, v devatenácti, když jsem si pořídil svůj první digitál.

Teď mám to štěstí, že se fotografování mohu věnovat naplno a profesionálně. Od roku 2007 fotím hlavně sport, lifestyle a portréty pro velice různorodou skupinu klientů. Mimo to se snažím co nejvíce investovat čas a peníze do realizace soukromých projektů, kde je prostor pro testování nových technik nebo netradičních přístupů.

Mým hlavním cílem je dostat do fotek příběh, kontext a emoce, a také proto se vždy těším na nové výzvy, které přichází s každým dalším projektem.

Pojďme se potkat osobně a na dalším focení již třeba budeme pracovat společně!


[EN] Although my first experience with photography was shooting with a small film point&shoot, when I was a little kid, I returned to this passion after a long break at the age of 19, when I bought my first digital camera.

Since 2007 I`m fortunate enough to pursue photography profesionally, shooting sports, lifestyle and portraits for a diverse group of clients and also for myself, as I try to create personal projects as often as possible.

I focus not only on making a nice picture, but also on creating stories, context and emotions, therefore I`m excited for all the challenges, that come with every new project.

Let`s have coffee together, or, better, let`s create cool things together!